Franchise (İsim Hakkı Başvurusu

  VİZYON

  TEOREM YAYINCILIK tüm ülkeye yayılan organizasyonuyla özellikle kpss ve ales hazırlık konusunda öncü yayın ve eğitim kurumu olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Her yıl binlerce öğrenciye istedikleri alana yerleşerek tam başarıyı yakalamalarını sağlamak bizim en temel gayemizdir.

  Çağımızdaki  tüm gelişmeler gibi sınav sistemi ve uygulanan yöntemler, başarıda hedeflenen kriterler durmadan gelişmekte değişmektedir. Sürekli yeniliklere açık, proje geliştirebilen, basarının planlı ve programlı çalışmaktan geçtiğine inanan ve her zaman daha iyiyi arayan bır yayın ve eğitim kurumu olarak başarınıza aracı olmanın haklı gururunu taşıyor

  MİSYON

  Başarıyı, değişim ve güvenin meyvesi olarak gören “TEOREM YAYINCILIK” üzerine düşen görevi profesyonel uzman akademisyen eğitimci ve yazar kadrosu, sınav konularına uygun, müfredat programı ile örtüşen yapısı, en güncel kaynak ve dokümanları yayıncılık sorumluluğunu yerine getirmenin çabası içindedir.

  Toplumsal, bilimsel, teknik ve ekonomik koşullardaki değişimi yakından izleyen ve on yılı aşkın eğitım deneyimini yayıncılık alanında da devam ettirerek bilgi birikimi ve deneyimi ile değişimi harmanlamak ve bunu öğrencinin hizmetine sunarak başarıyı yakalamalarını sağlamak teorem yayıncılığın temel misyonudur
  bu gayeyle her biri konularında deneyimli, uzman akademisyen ve eğitimci kadrolarca  hazırlanmış   alanında iddialı en güncel kaynakları siz adaylarımızın istifadesine sunmakta ve yayın dağarcığına her gün yenisini eklemeye devam etmektedir:
  BAŞARILAR İÇİN SİZE  TEOREM YETER

  Call Now Button